Imprezy integracyjne


SZUKASZ SPOSOBU NA RELAKS?

 

Każdy znajdzie coś dla siebie...                                                                                                     

Miłośnicy paintball'u,pasjonaci offroad'u a także osoby, które chciałyby potańczyć czy spotkać się ze znajomymi w miłej atmosferze...

Miejsce, które oferujemy jest połączeniem tych wszystkich form relaksu zostawiając przy tym niezapomniane wrażenia.

Drewniana chatka z kominkiem zewsząd otoczona lasem okaże się doskonałym rozwiązaniem zarówno dla osób szukających oazy spokoju jak i dla tych, którzy będą chcieli po odpowiednio zorganizowanym przez nas pełnym atrakcji dniu, zintegrować się przy ognisku i muzyce.

Dysponujemy zapleczem gastronomicznym, odpowiednim nagłośnieniem chatki a także możliwością transportu po całonocnej imprezie.

 

Oferta dla:

- firm
- grup
- szkół
- osób zainteresowanych

 

Oferta dla firm                                                               

 

Zgrany i zmotywowany do pracy i współpracy zespół pracowników to więcej niż połowa sukcesu w biznesie. Imprezy integracyjne i motywacyjne są jedną z lepszych form zacieśniania więzi i budowania dobrych relacji w zespole. Powierzcie Państwo organizację imprez integracyjnych nam, a osiągniecie cele jakie sobie stawiacie. 

Organizacja imprez integracyjnych

Gwarantujemy dobrą zabawę, profesjonalne zaplecze, a przede wszystkim realizację przyjętych założeń. Imprezy integracyjne i motywacyjne organizowane przez Spark Events rzeczywiście integrują i motywują do pracy. 

 

O szczegółowe informacje prosimy pytać pod numerem telefonu:

790 205 560 

604 053 389

 

 

Oferta dla szkoł                                                                   

Pragniemy zaprosić Państwa podopiecznych do uczestnictwa w imprezach integracyjnych organizowanych na niezwykle malowniczym terenie Chmielnika.

Drewniana chatka z kominkiem zewsząd otoczona lasem okaże się doskonałym rozwiązaniem dla przedszkolaków, jak i starszych dzieci mających ochotę po odpowiednio zorganizowanym przez nas, pełnym wrażeń dniu, zintegrować się przy ognisku i muzyce.

Oferujemy dla Państwa szeroką gamę usług  mogących zadowolić każdego...począwszy od paintball'u  i off road'u pod okiem wykwalifikowanego kierowcy a skończywszy na różnego rodzaju grach i zabawach. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalnie przygotowane dla dzieci  konkursy karaoke, przeciąganie liny, wyścigi w workach. Dla zwycięzców przewidujemy atrakcyjne nagrody. Miejsce, które chcielibyśmy Państwu udostępnić jest także doskonałym wyborem dla pedagogów, nauczycieli, którzy chcieliby skorzystać z innej formy relaksu jaką jest piknik. Zabawy w plenerze łączące się przebywanie na świeżym powietrzu będą niezwykle ciekawym a zarazem pożytecznym  urozmaiceniem dziecięcych zajęć. 

 

O szczegółowe informacje prosimy pytać pod numerem telefonu:

790 205 560 
604 053 389