Oferta

Wzgórza Donatki od zawsze zachwycały mieszkańców Chmielnika i turystów. Dzisiaj znajduje się tu kompleks sportowo- rekreacyjny: Donatka 4x4. Licznie przybywający tu goście mogą skorzystać z tras offroadowych, które zostały specjalnie przygotowane przez koparki i ciężki sprzęt budowlany. Zróżnicowana rzeźba terenu sprawia, że zarówno początkujący kierowca, jak i doświadczony łowca mocnych wrażeń, znajdą tu coś dla siebie.
Imprezy integracyjne - OFFROAD

 

Donatka 4x4 oferuje wynajem sprzętu i organizację gier paintballowych. Pagórkowaty teren i liczne zarośla sprawiają, że paintball jest tu szczególnie atrakcyjny. Dysponujemy własnym sprzętem- karabinkami i odzieżą ochronną, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

Dbamy nie tylko o niezapomniane wrażenia na trasach i w terenie. Po męczącym dniu nasi goście mogą skorzystać z grilla, miejsca na ognisko lub altany. Dla tych, którzy chcą tutaj zostać na dłużej przygotowaliśmy dom do wynajęcia. W klimatycznie urządzonym wnętrzu, z kominkiem i pełnym wyposażeniem gastronomicznym, pomieści się nawet kilkadziesiąt osób. Dysponujemy także polem namiotowym.

Oferujemy kompleksową organizację imprez i uroczystości. Zapewniamy catering i obsługę kelnerską. Dzięki doświadczeniu i otwarciu na gości, elastycznie dopasowujemy się do potrzeb i wymagań różnych grup wiekowych.

Dlaczego z Donatką ?

Donatka to nie tylko firma ale ciekawe miejsce gdzie można spędzić interesująco czas. Organizowane przez nas imprezy firmowe i dla osób prwyatnych są starannie przemyślane i każda ich koncpecja jest kreatywnie zrealizowana. 

11 letnie doświadczenie w organizacji imprez dla firm sprawia, że jesteśmy pewni swoich eventów. Z roku na rok nabieraliśmy doświadczenia i powiększaliśmy zakres naszej oferty. 

Nasza praca ma sprawić aby nasi Klienci poprawiali wyniki własnych zespołów i pracowników. Swoją ofertę kierujemy do firm dla których wyjazdy integracyjne stanowią nieodłączny element zarządzania kadrami.

Do Donatki zapraszamy również szkoły i osoby prywatne dla których przygotowaliśmy ciekawe oferty.


Paintball Rzeszów

Imprezy Integracyjne - Paintball - Quady
a wszystko to 1km od Rzeszowa